Pomáháme Vašemu byznysu růst

Uvědomujeme si, že implementace nových softwarových řešení není vždy snadná a přímočará. Náš tým je tu však od toho, aby zavádění nových mechanismů co nejvíce zpříjemnil a ušil na míru přímo Vaší firmě. Služby, které nabízíme, Vám pomohou, ať už se rozhodnete pro využívání softwaru Adminus, či ne. V následujících čtyřech rámcových kategoriích představujeme oblasti, ve kterých Vám díky našim vynikajícím aplikacím a dlouholetým zkušenostem v oboru pomůžeme k nejlepším možným výsledkům. S úklidem ve firmě můžete začít ihned! Kontakujte náš tým, a my najdeme konkrétní řešení přímo pro Vás.

Business analýza

Analyzujeme potřeby firmy z hlediska informačních systémů. Zjistíme, kde má Váš podnik mezery, a navrhneme takový softwarový mix, který je zahladí.

Implementační analýza

Získáme přesné informace o fungování Vašeho byznysu. Zmapujeme tok dat a informací. Stanovíme harmonogram nasazení nových metod a vypočítáme, jaké budou Vaše náklady.

Procesní analýza

Získáme pro Vás jasnou představu o procesech ve společnosti. Navrhneme vhodný systém pro jejich řízení a zlepšíme pracovní postupy Vašich zaměstnanců. Naším cílem je optimalizace projektového řízení jako celku.

Datové migrace

Zmapujeme veškeré relevantní datové struktury Vaší sítě. Navrhneme převodní můstky a datové pumpy. Odhalíme datové nekonzistence a předložíme nápravná opatření.