Vaše infrastruktura

Efektivní správa všech prvků libovolně velké sítě. V geografickém nebo topologickém režimu sledujte v reálném čase stav
a funkce veškerého zařízení Vaší sítě. Mějte celou Vaši infrastrukturu pod drobnohledem.

Konec kostlivců

Z Vašich skříní už nebudou padat žádní kostlivci. Náš software podporuje správu stohovatelných zařízení organizovaných do racků.

Dohled nad sítí

Monitoring, analýza a řešení problémů v kontextu celé sítě. To je důležité poslání naší aplikace. Simulátor síťových výpadků Vám také umožní naplánovat efektivní údržbu tak, abyste neohrozili provoz celé sítě.

Správa majetku

Vaše síť, to nejsou jen data, která skrze ni tečou, ale také fyzické vybavení, které Vás stálo nemalé prostředky. S námi budete mít přehled o každé krabičce a zařízení a jejich aktuálním stavu.


Abyste se nelapili do vlastní sítě

  • Aktivní síťová infrastruktura pod drobnohledem
  • Správa fyzického majetku i důležitých dat
  • Geografické a topologické členění sítě
  • Monitoring, analýza, prevence a řešení problémů
  • Automatická konfigurace sítě - provisioning

Jak to funguje?

Adminus NMS (Network Management System) je aplikací, která umožňuje přehledně a efektivně spravovat všechny prvky libovolně rozsáhlé sítě. Při jejím využívání máte v reálném čase k dispozici informace o všech zařízeních a kompletním stavu síťové infrastruktury od uzlu přes serverovny a vysílače až po koncová zařízení. Aplikace pracuje ve dvou základních módech - v geografickém a topologickém. V geografickém režimu jsou zařízení sítě členěna do libovolných územních celků dle logiky, která vyhovuje Vašemu podnikání. Ve Vámi vytvářených virtuálních geografických strukturách máte přehled o stavu jednotlivých zařízení a technologických náležitostech. V přímém přenosu na mapě sledujete, jak si infrastruktura vede a operativně řešíte automaticky diagnostikované problémy.

V topologickém zobrazení dostává přednost logika fyzického propojení na úrovni portů. V tomto režimu můžete sledovat doslova každé optické vlákno, diagnostikovat jeho technický stav, simulovat jeho případnou závadu, a zkoumat důsledky odstávek na infrastrukturu celé sítě. Součástí aplikace je také rozhraní pro správu a kontrolu fyzického majetku. S technickými potížemi Vám pomůže inteligentní profylaktický systém, který sám navrhuje řešení na základě předchozích zkušeností. Stejně jako u dalších aplikací Adminus je i v případě NMS součástí systému datové úložiště, na kterém se shromažďují užitečné informace o jednotlivých článcích sítě či geografických oblastech. Aplikaci lze kombinovat s doplňujícími monitorovacími systémy.


S námi Vám to nepřeroste přes hlavu

Správa sítě, to je správa stovek a tisíců zařízení. Pokud se Vašemu byznysu daří a Vaše síť expanduje, není snadné udržet v infrastruktuře a fyzickém majetku stoprocentní přehled. Adminus NMS je tu od toho, aby za Vás přehled v síti udržoval sám. Monitoring, analýza, simulace a řešení konkrétních problémů v kontextu celé sítě - to jsou klíčová slova aplikace, se kterou Vám síť nepřeroste přes hlavu a vy se do ní nelapíte.